Opis
W skład zestawu wchodzą:
- Oliwa z oliwek extra vergine SERIA LIMITOWANA 1L
- Oliwa z oliwek extra vergine niefiltrowana SERIA LIMITOWANA 1
- Oliwa z oliwek extra vergine BIO SERIA LIMITOWANA 1L
| Informacja dla klientów hurtowych | ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 |
| Składniki | Włoska oliwa z oliwek extra vergine – 100% oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia – odmiany Coratina, Ogliarola i Carolea/Włoska oliwa z oliwek extra vergine niefiltrowana – 100% oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia – odmiany Coratina i Nocellara/Włoska oliwa z oliwek extra vergine BIO – 100% oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia – odmiany Ogliarola i Coratina. |
| Wartość odżywcza w 100 ml/g | |
| – Wartość energetyczna | 3389 kJ/824 kcal |
| – Tłuszcz: | 91,6 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 69,6 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 9 g |
| – Węglowodany: | 0 g |
| – w tym cukry | 0 g |
| – Białko | 0 g |
| – Sól | 0 g |
| Przechowywanie | Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła. |
| Masa netto | 3x 1 l |
| Dystrybutor | Italmex Sp. z o.o., Macierzysz, ul. Sławęcińska 10, 05-850 Ożarów Mazowiecki, www.italmex.pl |
| Kraj pochodzenia | Włochy |



















