Opis
Przeznaczona jest do spożycia na surowo. Jest doskonała do wszelkiego typu sałatek, sosów lub grzanek. Idealna na prezent lub jako elegancki dodatek na kuchennej półce.
| Składniki | Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Odmiana oliwek: Arbequina, Hojiblanca, Ogliarola, Coratina, Koroneiki. Pochodzenie oliwek: Hiszpania, Włochy, Grecja. |
| – Wartość energetyczna | 3389 kJ/824 kcal |
| – Tłuszcz: | 91,6 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 69,6 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 9 g |
| – Węglowodany: | 0 g |
| – w tym cukry | 0 g |
| – Białko | 0 g |
| – Sól | 0 g |
| Przechowywanie | Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła. |
| Masa netto | 750 ml |
| Dystrybutor | Italmex Sp. z o.o., Macierzysz, ul. Sławęcińska 10, 05-850 Ożarów Mazowiecki, www.italmex.pl |
| Kraj pochodzenia | Włochy |



















